Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автопригоди » В Україні водія мопеда оштрафували на 40 800 гривень
Всі новини / Автопригоди

В Україні водія мопеда оштрафували на 40 800 гривень

В Україні водія мопеда оштрафували на 40 800 гривень
В Україні водій мопеда отримав штраф у 40800 грн та втратив право керувати транспортним засобом на 5 років.

Про це розповіли на сайті Дорожній адвокат.Реєстрація мопеда є обов'язковою незалежно від того, чи їздить водій на ньому дорогами місцевого чи державного значення. Зважаючи на все, не всі водії обізнані про можливі наслідки цього порушення.

Для керування мопедом необхідно мати спеціальну категорію посвідчення водія "А1". Власники посвідчень водія категорій "В", "С" або "А" не мають права керувати мопедом. Отже, навіть якщо людина має право керувати спортивним мотоциклом великої потужності, вона не може керувати мопедом, якщо не має категорії "А1". Це особливості українського законодавства. Якщо водій не знає про це, він може отримати великі штрафи та втратити свій транспортний засіб.

Управління мопедом без категорії "А1" тягне за собою накладення штрафу у розмірі 3400 грн. Водночас повторне порушення протягом року може призвести до накладення штрафу у розмірі 40800 грн та позбавлення права керування транспортним засобом на строк від 5 до 7 років.

Така ситуація сталася з одним з водіїв мопеда. Після того як поліцейські зупинили його, виявилося, що чоловік не мав відповідної категорії посвідчення водія. Спершу він отримав штраф у розмірі 3400 грн.

Читайте також: Uber продав свою частку в групі компаній Яндекс

Водій продовжив керувати мопедом без відповідної категорії. Після повторної зупинки поліцейськими він отримав штраф у 40800 грн і втратив право керувати транспортним засобом на 5 років.04-29-2023, 03:19  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 864   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Коментарі (1)
Михаил 29 квітня 2023 06:10

А говорят что только в России диктатура. Значит тяжелым мотоциклом можно ехать с категорией А, а мопедом нельзя. Вот это и есть маразм депутатов, которых уже давно пора отправить в зону военных действий. Потому что видно из их действий, им нечем заняться вот и страдают маразмом.

Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: