Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автопригоди » Новенькі Range Rover крадуть прямо в портах, там їх розбирають та вивозять морем (ФОТО)
Автопригоди / Фото

Новенькі Range Rover крадуть прямо в портах, там їх розбирають та вивозять морем (ФОТО)

Новенькі Range Rover крадуть прямо в портах, там їх розбирають та вивозять морем (ФОТО)
В портах Великобританії Jaguar Land Rover змушений найняти додаткову кількість поліцейських нарядів для охорони техніки: крадіжки набули масового характеру.

В кошторис витрат британська компанія Jaguar Land Rover заклала "кілька сотень тисяч фунтів".Це зроблено для посилення контролю у контейнерних портах, щоб перешкодити злочинним угрупованням, які зараз вільно себе там почувають через брак ресурсів поліції.
Директор компанії JLR Патрік МакГіллікадді та глобальний директор з фінансових послуг Кріс Кент сповістили про додатковий контроль на контейнерних об’єктах у Фелікстоу, Тілбері та Саутгемптоні.

Крадіжки продуктів Range Rover і Land Rover вийшли на пік останнім часом.

Але Кент каже, що безпрецедентні інвестиції JLR в охорону портів розв'язують ширшу проблему, яка торкається багатьох представників автомобільної промисловості.

"Це проблема галузі. Є добре організовані, добре фінансовані злочинні угруповання, які націлюються на наші дорогоцінні транспортні засоби.

Це може бути повне викрадення транспортного засобу чи викрадення через розбирання автомобіля. Ми маємо обидва фактори.

В основному здійснюються крадіжки автомобілів і запчастин на експорт”, – розповідає керуючий директор Jaguar Land Rover у Великобританії Патрік МакГіллікадді.
Докази свідчать, що більшість розкішних автомобілів, викрадених у Великій Британії, включно з продукцією JLR, вивозяться з Великої Британії в контейнерах.

Як цілі вироби, до чотирьох транспортних засобів на контейнер, чи розібрані на запчастини, яких в контейнер входить значно більше.

Нові моделі Range Rover стали популярною мішенню для злодіїв у Великій Британії через їх вартість і технологію без ключа.

Кент пояснює, що JLR вже відстежує діяльність на Близькому Сході, де рейди на автомайстерні дозволяють їм побачити, як запчастини надходять і застосовуються для ремонту транспортних засобів.

Він також вказав на контейнерні порти в Об’єднаних Арабських Еміратах як на пункт розподілу автомобілів і запчастин, що надходять на адресу країн Західної Африки чи інших ринків, таких як Росія.

Мак Гіллікадді впевнений, що Міністерство внутрішніх справ і поліцейські департаменти повинні спрямувати більше ресурсів на боротьбу з угрупованнями.

Шкода йде велика. В тому числі й через страхові виплати, оскільки "страхування зросло на 40, 50 відсотків.

Кожен платить, тому ми сповнені рішучості розв'язувати цю проблему на корені". У злодіїв діють відпрацьовані канали збуту.

Ось “протоптана доріжка” до порту Момбаса з автомобілями, викраденими та відправленими з Великої Британії.

Саме тому на порядку денному гостро постало питання про зупинення крадіжок автомобілів не тільки JLR, але й всіх інших брендів.
Задля цього контроль у портах має бути надійним, щоб ускладнити вивозити запчастини та викрадені транспортні засоби з країни.

Рішення JLR полягає в тому, щоб інвестувати власні гроші в охорону портів.

При цьому гроші спрямовуються на поліцейські ресурси та їх спеціалістів, які "спеціалізуються на викритті злочинів і знають алгоритм, за яким діють злочинці".

Читайте також: Старий "Гелендваген" 80-х завівся і поїхав після 10 років простою на вулиці (ВІДЕО)

Кількість Range Rover, які були викрадені у Великобританії, впала більш ніж на 40% для останніх моделей після того, як Jaguar Land Rover посилила функції безпеки у відповідь на хвилю крадіжок своїх розкішних позашляховиків


02-10-2024, 05:30  
Джерело: auto.24tv.ua
Переглядів: 583   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: