Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Tata Motors інвестує 2 мільярди доларів в електромобілі
Всі новини / Автосвіт

Tata Motors інвестує 2 мільярди доларів в електромобілі

Tata Motors інвестує більше ніж 2 мільярдів доларів у свій бізнес з виробництва електромобілів (EV) протягом наступних п’яти років, заявив у вівторок керівник компанії після того, як індійський автовиробник оголосив про залучення коштів від приватної інвестиційної компанії TPG.

Раніше Tata Motors повідомила, що інвестиційний фонд TPG Rise Climate Fund і державна холдингова компанія Абу-Дабі ADQ домовилися інвестувати близько 1 мільярда доларів в розширення бізнесу компанії з виробництва електромобілів, для якого вона створить окремий підрозділ.

За словами Тата, TPG і ADQ володітимуть від 11% до 15% в новому підприємстві по виробництву електромобілів, оцінюючи його приблизно в 9,1 млрд доларів.

Підрозділ буде інвестувати в нові моделі, спеціалізовані акумуляторні платформи для електромобілів, зарядну інфраструктуру та акумуляторні технології.

«Мета полягає в тому, щоб очолити ринок електромобілів», сказав журналістам Шайлеш Чандра, глава підрозділу легкових автомобілів Tata Motors, додавши, що для досягнення своїх цілей компанія буде працювати з інвесторами, які зосереджені на «безвуглецевім світі».

Це перший великий збір коштів індійського автовиробника для просування чистої мобільності, коли світові автовиробники, такі як General Motors, Volkswagen і Toyota Motor, витрачають десятки мільярдів доларів на прискорення впровадження електромобілів, а також протидіють домінуванню Китаю в цьому секторі. Це також пов’язано з тим, що найбільший у світі виробник електромобілів Tesla Inc готується запустити свої автомобілі в Індії та лобіює інтереси в уряді з метою зниження імпортних мит на електромобілі.

Інвестиції в електромобілі до 2025 року можуть скласти 330 мільярдів доларів, заявила консалтингова компанія AlixPartners в червні, додавши, що продажі електромобілів виростуть приблизно до чверті від загальних світових продажів автомобілів до 2030 року з приблизно 2% сьогодні. Індія має намір збільшити до 2030 року частку електромобілів 30% від загального обсягу продажів автомобілів з менш ніж 1% в цей час. Для досягнення своєї мети уряд запустив кілька схем стимулювання, в тому числі одну для створення місцевого виробництва акумуляторів.Tata Motors домінує в продажах електромобілів в Індії зі своїми електричними позашляховиками Nexon і Tigor compact EV і планує випустити 10 нових електричних моделей до 2025 року. Однак кільком автовиробникам, включаючи найбільшу в Індії Maruti Suzuki, ще належить вийти на ринок.

Читайте також: В Україні зросли продажі нових автомобілів Lada

За словами Чандри, Tata, що володіє розкішним брендом Jaguar Land Rover, також має перевагу співпраці з іншими компаніями групи, такими як Tata Power, Tata Chemicals і Tata Autocomp, над створенням екосистеми для електромобілів.

10-14-2021, 10:57  
Джерело: auto-portal.com.ua
Переглядів: 352   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: