Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Українка намагалась обміняти підроблені права
Всі новини / Автосвіт

Українка намагалась обміняти підроблені права

Українка намагалась обміняти підроблені права
До сервісного центру МВС міста Миколаїв нещодавно звернулася 29-річна громадянка, яка бажала здійснити обмін свого першого водійського посвідчення.

Однак сумніви щодо справжності документа з’явилися вже тоді, як адміністратор взяв посвідчення в руки.

Перевіривши дані через інформаційні системи, працівник з’ясував, що означена жінка взагалі ніколи не отримувала посвідчення водія офіційно в сервісних центрах МВС України.



Наразі він та його колеги-правоохоронці встановлюють, де та яким чином громадянка мала змогу придбати підробку.

Читайте також: Kia Niro змінив покоління та отримав режим «зеленої зони»

Як повідомляється, з початку поточного 2021 року це вже 12 випадок, коли клієнти надають до сервісних центрів МВС посвідчення водія з ознаками підробки.
29-11-2021, 20:39  
Джерело: mmr.net.ua
Переглядів: 178   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.