Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » BMW показала зимові тести водню IX5 Hydrogen
Автосвіт / Фото

BMW показала зимові тести водню IX5 Hydrogen

BMW показала зимові тести водню IX5 Hydrogen
Модифікація BMW X5 на паливних осередках, показана у 2019 році у вигляді концепту i Hydrogen Next, стане серійною цього року – як і було обіцяно спочатку.

Сьогодні виробник підтвердив намір налагодити випуск моделі, почавши з невеликої партії, а заразом розповів і показав, як прототип проходить випробування у шведському Арьєплузі.

У компанії кажуть, що кросовер iX5 Hydrogen (так модель називатиметься у товарному виконанні) дістався фінальної серії зимових тестів і вже довів, що його силова установка здатна видати повну потужність при температурах -20 градусів за Цельсієм. За словами члена правління BMW AG Франка Вебера, це робить водень життєздатною альтернативою акумуляторним електрокарам.

Характеристики машини були розкриті ще два роки тому, і, мабуть, з того часу не змінилися. Модель оснащується 374-сильним електромотором, 170-сильним електрохімічним генератором та буферною батареєю, яка заряджається або від паливного елемента, або шляхом рекуперації енергії.Водень зберігається під тиском 700 бар у двох резервуарах з армованого вуглеволокном пластику (CFRP).

Само собою, в Ар’єплузі BMW тестує і налаштовує не тільки силову установку, але і кермове управління, і підвіску, і всі інші системи iX5 Hydrogen – як при випробуваннях іншого автомобіля, коли його обкатують на снігу і льоду. При цьому, звичайно, оцінюються і специфічні для “зелених” машин аспекти, наприклад, поєднання традиційного та рекуперативного гальмування. У BMW особливо відзначили, що однією з переваг водневого електромобіля перед акумуляторною моделлю, що порівнянна за розмірами, є нижча маса.

Читайте також: Міжнародні перевізники перетинатимуть кордон за спрощеною процедурою

Крім того, у BMW заявили про намір взяти участь у розширенні мережі водневих заправок — але без подробиць. У цьому нерозвиненість даної інфраструктури як і одна з основних перешкод шляху масового поширення цього типу електричного транспорту – поруч із труднощами з економічно обґрунтованими способами виробництва та зберігання водню.
03-14-2022, 08:54  
Джерело: autoporady.com
Переглядів: 341   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: