Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Як можна злити паливо з авто
Всі новини / Автосвіт

Як можна злити паливо з авто

На АЗС може траплятися пальне низької якості.

Проїхавши пару кілометрів, двигун починає дзвеніти, а на панелі приладів спалахує лампочка-індикатор Check Engine. Небезпечне паливо треба зливати, якнайшвидше, поки воно не зруйнувало двигун.

Також може статися і таке, що неписьменний автозаправник налив повний бак дизельного палива, а потрібний був бензин. Або на трасі зустрівся водій і з ним треба поділитись бензином, всяке може статися у воєнний час.

Крім того, бензин повинен зливатися перед проведенням ремонтних робіт по кузову з використанням зварювання. Таким чином, часом доводиться вдатися до цієї процедури, але як вона має правильно проводитися?

Шланг із грушею

Раніше пальне з бензобаку зливалося звичайним способом. Водій брав каністру та шланг. Один кінець треба було засунути в бензобак і потягнути до дна. Після водій брав другий кінець шланга рот з всмоктував пальне до того моменту, поки воно не доходило до краю шланга. Головне, у процесі, не сьорбнути бензину. Після цього потрібно було опустити кінець шланга в каністру. Таким чином, спрацьовував сифонний ефект, коли за принципом сполучених судин паливо піднімалося спочатку вгору з бака, а потім стікало в ємність, яка була нижче бензобака. Переливши паливо, водієві доводилося добре промивати ротову порожнину від бензину, який потрапляв до неї.

На вітчизняному авторинку залишилося багато машин із такою конструкцією бака, що дозволяє провести цю процедуру.

На сучасних автомобілях іноземного виробництва використано складнішу горловину з різними вигинами. Для неї потрібен жорсткий, гнучкий, пластиковий шланг, довжина якого більше 3 м. У продажу є такі шланги. Деякі з них можуть бути забезпечені спеціальною грушею-насосом для прокачування палива. Висмоктувати його із бензобаку вже не потрібно. Але на деяких автомобілях засунути шланг у паливний бак не вийде, бо там встановлений захист від зливу пального на кшталт металевої сітки, яка не пропустить шланг.

Насос та клапанЄ машини, на яких у нижній частині бака є спеціалізований клапан, необхідний для зливу пального. Він допоможе швидше спустошити бензобак. Зробити це можна лише на ямі чи естакаді. На дорозі підлізти до клапана важко.

Якщо забрати задній ряд крісел, то в автомобілі знайдеться кришка паливного насоса. Під нею видно і сам насос, роз’єм живлення та шланг, який прокладено до двигуна. Якщо шланг відчепити і на його місце поставити інший, який вставлений у каністру, пальне можна накачати автоматично. Включивши запалення, насос прокачає близько 300 гр. палива та зупиниться.

Читайте також: Коли зменшать податок на автомобільне паливо

Для його постійної роботи потрібно купити в магазині автозапчастин спеціалізований адаптер, за допомогою якого підключається паливний насос до прикурювача.


03-19-2022, 14:47  
Джерело: uamotors.com.ua
Переглядів: 682   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: