Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » На ринок України планують спрямувати 70 тисяч тонн бензину
Всі новини / Автосвіт

На ринок України планують спрямувати 70 тисяч тонн бензину

На ринок України планують спрямувати 70 тисяч тонн бензину
Міністерство економіки України планує спрямувати на ринок 70 тисяч тонн бензину і близько 40 тисяч тонн дизеля з метою зниження дефіциту пального, який був викликаний атаками військ РФ на ряд нафтобаз і НПЗ.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Офісу президента України.

За словами першого віце-прем'єр-міністра - міністра економіки Юлії Свириденко, нині в операторів ринку в залишках зберігається 22,5 тис. тонн бензинів і 41,4 тис. тонн дизельного пального.

"Ми ухвалили низку урядових рішень, які дають змогу спрямувати наявні в країні обсяги - це 70 тисяч тонн бензину й близько 40 тисяч тонн дизелю - на ринок, що має зменшити дефіцит", - сказала чиновник в ході засідання президії Конгресу місцевих і регіональних влад при президентові України.

Вона додала, що в операторів також законтрактовані певні обсяги в Європі.Як зазначила Свириденко, на ринку нафтопродуктів фіксується надлишковий попит, який може бути викликаний панікою серед населення через тимчасовий дефіцит палива.

Читайте також: Світовий банк закликає до повної заборони автомобілів із ДВЗ у зв’язку з екологією

Чиновник пояснила, що тимчасовий відчутний дефіцит пального виник через знищення російськими військами потужностей Кременчуцького НПЗ і ряду нафтобаз.
05-5-2022, 09:58  
Джерело: rbc.ua
Переглядів: 367   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: