Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Volkswagen запропонував 200 російським співробітникам добровільно звільнитися за 6 окладів
Всі новини / Автосвіт

Volkswagen запропонував 200 російським співробітникам добровільно звільнитися за 6 окладів

Volkswagen запропонував 200 російським співробітникам добровільно звільнитися за 6 окладів
Volkswagen не хоче покидати російський ринок і відправляє виробництво у простій, а співробітникам пропонує звільнення з оплатою 5-6 окладів

Про це пише російське видання Комерсант із посиланням на внутрішнє листупвання.

Компанія Volkswagen запропонувда 200 співробітникам складального виробництва Volkswagen/Skoda у Нижньому Новгороді на базі групи ГАЗ, який 3 березня зупинив роботу і перебуває у простої, добровільно звільнитися.

Співробітникам пропонують піти за власним бажанням до 17 червня та отримати шість окладів, або до 29 червня - з виплатою п'яти окладів.

Усього в підрозділі Volkswagen у Нинжньому Новгороді близько 200 співробітників, свідчать дані профспілок, на лист яких також посилається видання.



"Фольксваген Груп Рус" підтвердила факт такого заохочення до звільнення.

Читайте также: Genesis создал подразделение по производству автомобилей на заказ

При цьому покидати російський ринок Volkswagen не має бажання, пише видання з посиланням на свої джерела.

10-06-2022, 04:19  
Джерело: espreso.tv
Переглядів: 136   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.