Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Матеріали для виробництва електромобілів подорожчали в США
Всі новини / Автосвіт

Матеріали для виробництва електромобілів подорожчали в США

Матеріали для виробництва електромобілів подорожчали в США
Витрати на матеріали для виробництва електромобілів у США збільшилися більш ніж удвічі за останні два роки пандемії, повідомляє видання CNBC з посиланням на звіт аналітичної компанії AlixPartners.

Саме цей факт змусив таких автовиробників, як General Motors та Tesla, а також Lucid та Rivian значно підняти ціни на свою продукцію.

Середній обсяг витрат на сировину для виробництва одного електромобіля станом на травень 2022 року зріс до 8255 доларів. Для порівняння, у березні 2020 року витрати на матеріали при виробництві однієї машини в середньому становили 3381 – ціна зросла на 144%.

Зазначається, що найбільше подорожчали кобальт, нікель та літій. Ці матеріали необхідні для виробництва акумуляторів електромобілів. У звіті йдеться, що за останні два роки також приблизно з 2000 до 4500 доларів зросли специфічні витрати, пов’язані з виробництвом електромобілів.

Більш ніж удвічі до $3662 також зросли витрати на матеріали для виробництва традиційних автомобілів на базі двигунів внутрішнього згоряння. У березні 2020 року ці витрати у середньому становили $1779 одну одиницю транспорту. У цьому випадку основним драйвером зростання витрат стало підвищення ціни на алюміній і сталь.Зростання цін на матеріали супроводжується агресивною політикою автовиробників, які останні роки активно випускали нові моделі електромобілів. Аналітики AlixPartners прогнозують, що до 2024 року на світовому ринку буде представлено понад 200 різноманітних електричних моделей. У 2021 році у продажу було близько 80 різних моделей електромобілів. Високі витрати на сировину зрештою призведуть до відносного уповільнення запуску нових моделей, вважають AlixPartners. Автовиробники переглядають політику та переорієнтуються на прибуток, а не на швидкий запуск нових моделей.

Читайте також: У США представили трактор John Deere на аміаку

Деякі компанії вже почали збільшувати ціни на свої пропозиції. Наприклад, на 6250 доларів подорожчала електрична вантажівка Hummer. Виробники скаржаться на підвищення витрат на запчастини, технології та логістику. Компанії Tesla, Rivian, Lucid також відзначили зростання витрат у виробництві своїх електромобілів.
06-24-2022, 23:42  
Джерело: ampercar.com
Переглядів: 107   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: