Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » У США представили трактор John Deere на аміаку
Всі новини / Автосвіт

У США представили трактор John Deere на аміаку

Компанія Amogy Inc., піонер беземісійних енергоємних рішень на аміаку, оголосила про успішну демонстрацію трактора з нульовим рівнем викидів, що працює на аміаку.

Про це повідомляє видання futurefarming.com.

В компанії зазначили, що технологія перетворення аміаку на електроенергію компанії Amogy була успішно інтегрована у стандартний трактор John Deere потужністю 100 кВт.

Система складається із стандартного бака для зберігання рідини та високоефективних модулів розщеплення аміаку, інтегрованих у гібридну систему паливних елементів, яка може забезпечувати постійну первинну потужність протягом кількох годин після дозаправки.

Трактор, який працює на аміаку, експлуатувався протягом окремих періодів часу, між якими проводилася дозаправка. Згідно з Amogy, заправка трактора рідким аміаком відбувається швидко і просто, аналогічно до заправки газом або дизельним паливом.Ми дуже раді вперше продемонструвати наше рішення щодо використання аміачної енергії з нульовим рівнем викидів у тракторі. Аміак є життєздатним паливом з нульовим рівнем викидів для всіх великовантажних автомобілів, але особливо для сільського господарства та фермерства, де цей легкодоступний хімікат використовується як добрива вже кілька десятиліть.

Читайте також: В Україні запровадять цифрове розмитнення автомобілів

За словами Ву, аміак має високу щільність енергії, і в США і в усьому світі існує безліч існуючих інфраструктур, таких як трубопроводи, термінали та системи зберігання для підтримки такого переходу.
06-24-2022, 06:27  
Джерело: traktorist.ua
Переглядів: 583   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: