Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » CATL анонсувала нове покоління батарей для електромобілів – їх почнуть випускати у 2023 році
Всі новини / Автосвіт

CATL анонсувала нове покоління батарей для електромобілів – їх почнуть випускати у 2023 році

CATL анонсувала нове покоління батарей для електромобілів – їх почнуть випускати у 2023 році
Китайський акумуляторний гігант CATL анонсував нове покоління акумуляторів для електромобілів.

Батареї отримали назву Qilin – вони відрізняються збільшеною щільністю енергії, що забезпечить обладнаним електромобілям підвищений запас ходу. Масове виробництво нових акумуляторів стартує у 2023 році.

Батареї CATL Qilin запропонують споживачам максимальний у світі коефіцієнт використання обсягу – він становитиме 72%; для порівняння, у випущених компанією у 2019 році акумуляторів цей показник був 50%. Щільність енергії у елементів живлення нового покоління становитиме 255 Вт·год/кг.Виробник поки що не повідомив, чи надходили замовлення на акумулятори нового покоління від автовиробників. Сьогодні CATL постачає батареї для таких брендів, як Tesla, Volkswagen, BMW та Nio. У I кварталі китайський гігант звітував про втрату 24% чистого прибутку — проблеми виникли через різке зростання цін на сировину.

Читайте також: У США представили трактор John Deere на аміаку

У травні CATL повідомила, що за підсумками ІІ кварталу очікується збільшення прибутку, оскільки ціни на продукцію довелося підвищити. За перші 4 місяці загальна ємність проданих компанією акумуляторів склала 41,5 ГВт·год, що більш ніж удвічі перевищує аналогічний показник найближчого конкурента від імені LG Energy Solution.
06-25-2022, 02:18  
Джерело: ampercar.com
Переглядів: 105   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: