Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Audi інвестує 301 мільйон євро у виробництво в Угорщині
Всі новини / Автосвіт

Audi інвестує 301 мільйон євро у виробництво в Угорщині

Компанія Audi збирається інвестувати 301 мільйон євро у збільшення виробництва електродвигунів на своєму заводі в Дьєрі, Угорщина.

Інвестицію підтвердив міністр закордонних справ і торгівлі Угорщини Петер Сіярто. Хоча деталі плану залишаються невизначеними, Сіярто підтвердив, що Audi отримає 21 мільйон євро від уряду для допомоги в розширенні заводу, що дозволить створити близько 500 робочих місць.

Електродвигуни, які будуть створені на заводі, використовуватимуть для всіх моделей на базі MEB у Volkswagen Group. Очікується, що виробництво розпочнеться в 2025 році.

Audi виробляє електродвигуни в Угорщині з 2018 року і країна є важливим виробничим ринком для німецького автовиробника. Минулого року в Угорщині було випущено 171 000 автомобілів і працює близько 13 000 місцевих жителів.

За повідомленнями Daily News Hungary, Угорщина стала 20-м найбільшим експортером автомобілів у світі.У середині 2021 року автомобільний конгломерат оголосив, що протягом наступного десятиліття поступово відмовиться від усіх своїх платформ з двигунами внутрішнього згоряння і врешті-решт об’єднає дві існуючі платформи електромобілів, архітектури MEB і PPE, в єдину платформу, яка отримала назву Scalable Systems Platform (SSP).

Читайте також: У США представили трактор John Deere на аміаку

Нова архітектура згодом ляже в основу кожного автомобіля Volkswagen Group і буде пропонуватися іншим автовиробникам. Перший автомобіль, який отримає цю архітектуру, стане наступником поточної Audi A8.
06-25-2022, 05:32  
Джерело: motorcar.com.ua
Переглядів: 75   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: