Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Експерти розповіли, як розрахувати бюджет подорожі на автомобілі
Всі новини / Автосвіт

Експерти розповіли, як розрахувати бюджет подорожі на автомобілі

Планування автоподорожі дозволить заощадити на поїздці та уникнути непередбачених ситуацій.

Грошей має вистачити не лише на відпочинок та дорогу, а й на випадок непередбачуваної поломки. Туристичний портал Dip.org.ua розповість, як скласти бюджет автоподорожі, на що слід звернути увагу.

Збираючись у подорож автомобілем, слід скласти план витрат. До нього включаються такі пункти:

Витрати паливо

Потрібно розрахувати відстань між основними точками маршруту. Заздалегідь слід отримати інформацію про трасу, якою слід їхати, чи не ведуться там ремонтні роботи, на яких ділянках. Далі визначається середня витрата палива та обчислюється загальна кількість літрів бензину чи дизеля на всю подорож. Важливо врахувати, чи будуть зустрічатися на шляху прямування платні дороги та переправи. Витрати на харчування. У цьому пункті враховують, скільки разів доведеться перекусити у придорожніх кафе, а також витрати на харчування на місці відпочинку. Продукти і перекушування потрібно буде взяти з собою в дорогу, на це теж слід залишити кошти.

Витрати на проживання

Якщо запланований наметовий відпочинок, то цей пункт буде найбільш економічним. Також слід передбачити, чи доведеться зупинятись у готелі на шляху до місця відпочинку. Всі пункти зупинок для відпочинку по можливості потрібно передбачити, скориставшись інтернет-ресурсами. Витрати на розваги. Якщо планується відвідування визначних пам’яток, розважальних центрів, заповідників, слід відкласти кошти на ці цели.Непредвиденные расходы. Необхідно мати при собі запас на екстрений випадок, це може бути дрібний ремонт, купівля ліків, одягу, робочих рідин для авто, витрати на платні паркування.При собі краще мати не лише банківські картки, заздалегідь слід зняти готівку, не виключено, що карти в дорозі прийматимуть не скрізь.

Читайте також: Електричний пікап Tesla Cybertruck наближається до виробництва (ВІДЕО)

Подорож на власному автомобілі стає все більш популярним видом відпочинку. Але до такої поїздки слід ретельно підготуватись, у тому числі й врахувати, скільки потрібно буде взяти грошей у дорогу
07-18-2022, 05:27  
Джерело: auto.dip.org.ua
Переглядів: 223   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: