Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » ЗСУ можуть передати дорогий кросовер Porsche
Всі новини / Автосвіт

ЗСУ можуть передати дорогий кросовер Porsche

ЗСУ можуть передати дорогий кросовер Porsche
Автопарк ЗСУ може поповнити кросовер Porsche Macan.

Автомобіль вилучений у власника, підозрюваного в нетверезому керуванні автомобілем.

Про це повідомляє патрульна поліція Черкаської області.

Повідомляється, що у вихідні в Черкасах патрульні виявили порушника комендантської години. По вулиці Дашкевича вночі їхав Porsche Macan.



Поліцейські зупинили кросовер Porsche для перевірки. У водія спостерігали ознаки сп'яніння, проте він відмовився пройти тест на алкоголь.

Згідно із законом відмова від перевірки на алкоголь автоматично веде до оформлення протоколу за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп'яніння або відмова від огляду). Йому загрожує штраф від 17 000 гривень та позбавлення прав на рік.

Читайте також: Електричний пікап Tesla Cybertruck наближається до виробництва (ВІДЕО)

Недешевий Porsche Macan відправили на штрафмайданчик. Як відомо, під час воєнного стану автомобілі в нетверезих водіїв вилучають та передають ЗСУ або теробороні.
28-07-2022, 22:36  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 508   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.