Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Китайський холдинг Geely прискорить розвиток електрифікації
Всі новини / Автосвіт

Китайський холдинг Geely прискорить розвиток електрифікації

Китайський холдинг Geely прискорить розвиток електрифікації
Geely став першим китайським автовиробником, який одержав кредит від міжнародного синдикату зарубіжних банків — кошти будуть спрямовані на прискорення «зеленої трансформації» та досягнення вуглецевої нейтральності до 2045 року.

Сума кредиту склала 400 мільйонів доларів, які компанія вкладе в дослідження та розробки в галузі нових енергетичних технологій та створення екологічних автомобілів. Окрім того, Geely модернізує свої виробничі потужності.

Згідно з стратегією китайського холдингу, до 2025 року Geely вироблятиме лише автомобілі, обсяг шкідливих викидів яких за весь життєвий цикл буде скорочено на чверть.

Взятий компанією курс на вуглецеву нейтральність вже дає результати: так, у липні на автомобілі з альтернативними джерелами енергії (NEV або New Energy Vehicles) припало понад чверть від загального обсягу продажу (понад 140 тисяч екземплярів), що стало рекордом для автовиробника.Читайте також: Lamborghini Urus отримав неймовірне оновлення

У першій половині поточного року компанія випустила кілька нових моделей, включаючи гібриди Geely Xingyue L та Emgrand L Hi-P, а також Lynk&Co 01 EM-F, електромобілі Geometry E та Zeekr 001, а також метаноловий гібрид Emgrand Methanol Hybrid.

08-31-2022, 17:41  
Джерело: autotema.org.ua
Переглядів: 102   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: