Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Honda випустить перший електричний мопед у квітні 2023 року в Індії (ВІДЕО)
Автосвіт / Відео

Honda випустить перший електричний мопед у квітні 2023 року в Індії (ВІДЕО)

Honda випустить перший електричний мопед у квітні 2023 року в Індії (ВІДЕО)
Майже всі виробники автомобілів, мотоциклів і навіть велосипедів вкладають значні кошти в електрифікацію своїх платформ, тоді як деякі з них вже почали масовий продаж деяких своїх електромобілів у всьому світі.

Великі виробники автомобільної промисловості розробили плани для конкретних ринків, пов’язані з масовим впровадженням електромобілів, і Honda, безумовно, не виняток. Тільки на індійському ринку HMSI, або Honda Motorcycle and Scooter India, вже визначила три категорії електромобілів, в яких вона хоче працювати.

В ексклюзивному звіті, опублікованому індійським автомобільним виданням Car and Bike, президент і керуючий директор HMSI Ацуші Огата підкреслив, що компанія має плани з випуску автомобілів у категоріях EB (електричний велосипед), EM (електричний мопед) і EV (електромобіль). Фактично, у звіті Car and Bike говориться, що Honda планує випустити електричний мопед на індійський ринок вже у квітні 2023 року.У Honda також є в розробці високошвидкісний електричний мотоцикл, який вона сподівається запустити слідом за своїм майбутнім електричним мопедом.

Читайте також: Водіям нагадали про непомітну кнопку в авто, яка знижує витрату палива

Аналогічним чином, у Китаї Honda раніше випустила електричний скутер U-GO, можливо, у індійської моделі буде з ним щось спільне.09-21-2022, 17:33  
Джерело: autotema.org.ua
Переглядів: 532   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: