Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Нова функція iPhone 14 - дзвінок до служби порятунку під час аварії
Автосвіт / Відео

Нова функція iPhone 14 - дзвінок до служби порятунку під час аварії

Нова функція iPhone 14 - дзвінок до служби порятунку під час аварії
YouTube-блогер тестує нову функцію, яка має нові смартфони iPhone.

Після нещодавнього оновлення ПЗ смартфон, який побував в аварії — спеціальні датчики реагують на сильний удар, можуть викликати службу порятунку.

Реєстрація сильних ударів — одна з нових функцій найновішого iPhone 14. Якщо телефон виявляє зіткнення, він робить екстрений виклик через 20 секунд, якщо людина не скасує його. Якщо пасажири не реагують, для екстрених служб подається звукове повідомлення, що повідомляє їм про інцидент та координати широти та довготи. Канал YouTube TechRax тестує цю систему.

У команди є пошарпаний часом седан Mercury Grand Marquis як тестовий автомобіль, і є купа розбитих машин, які можна врізатися.

У седана є установка з використанням електричного скейтборду, так що педаль газу працює дистанційно. Ремінь безпеки знаходиться навколо кермового колеса, щоб автомобіль рухався прямо.Перша спроба тестування системи, яку ми бачимо у цьому відео, виявилася невдалою з кількох причин. Вони недооцінюють силу седана, і він проривається крізь машину, що згоріла, виступаючи як перешкода. З іншого боку, здається, що гальма не контролюються, тому седан їде досить далеко, як зупинитися.

Потім вони поставили на заваді «Меркурія» кілька автомобілів. Це не надто серйозна аварія, але зіткнення достатньо, щоб активувати функцію виявлення аварії. Як каже Apple, система не запускається одразу. Через кілька секунд телефон розпочинає зворотний відлік перед викликом екстрених служб. Також чутно гучний шум, який може привернути увагу оточуючих.

Читайте також: Тисячі нових Mercedes-Benz кинули на аеродромі

У цій аварії «Меркурій» отримав лише незначні пошкодження, тому команда знову налаштовує ситуацію. Цього разу транспортний засіб здійснив жорстке зіткнення і, здається, ще деякий час продовжує рух після контакту. Зусиль достатньо, щоб спрацювали подушки безпеки. Після затримки система виявлення збоїв починає ревти.
09-22-2022, 20:41  
Джерело: autotema.org.ua
Переглядів: 114   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: