Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Компанія Tesla розширює бета-версію повного автономного керування автомобілем до 160 000 водіїв
Всі новини / Автосвіт

Компанія Tesla розширює бета-версію повного автономного керування автомобілем до 160 000 водіїв

Компанія Tesla розширює бета-версію повного автономного керування автомобілем до 160 000 водіїв
Компанія Tesla розширює розгортання своєї бета-програми «Повне самостійне керування» (FSD), підтверджуючи, що доступ до програми отримають ще 60 000 власників у США та Канаді.

У бета-програму FSD вже включено 100 000 власників Tesla, і тепер більше, ніж будь-коли, буде надано доступ до версії 10.69.2.2.

В останню бета-версію системи повного самостійного керування Tesla розробники внесли безліч оновлень. За словами Tesla, з’явився новий модуль «управління по глибокій смузі», який забезпечує зниження частоти помилок на 44% у топології смуги руху, покращену загальну плавність руху завдяки кращому моделюванню системи та затримці спрацювання при плануванні траєкторії, покращені незахищені ліві повороти, додані контроль для довільних низькошвидкісних рухомих обсягів та підвищена плавність для захищених правих поворотів.Крім того, Tesla стверджує, що зменшила помилкове уповільнення біля пішохідних переходів, зробила профілі швидкості зручнішими при повільному русі, покращила запам’ятовування тварин на 34% та покращила запам’ятовування об’єктів, усунувши 26% пропущених виявлень здалеку. Також було зроблено низку інших оновлень. Хоча Tesla продовжує розвивати свою систему «повного самостійного керування», не обійшлося без розбіжностей. Нещодавно автовиробник збільшив ціну системи з 10 000 до 15 000 доларів. Це засмутило низку власників, які стверджують, що Ілон Маск неодноразово давав завищені обіцянки та недовиконував цілі Tesla щодо самостійного водіння.

Читайте також: Тисячі нових Mercedes-Benz кинули на аеродромі

У свою чергу, національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) посилила розслідування щодо вдосконаленої системи допомоги водію (ADAS) Tesla, у червні після кількох аварій за участю моделей Tesla та автомобілів екстрених служб. NHTSA також володіє Tesla Model S P90D 2017 з бета-версією «Повне автономне водіння», що дозволяє організації бути в курсі останніх розробок, внесених до системи.
09-23-2022, 09:32  
Джерело: autotema.org.ua
Переглядів: 50   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: