Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Розкрито деякі подробиці про перший позашляховик від McLaren
Автосвіт / Фото

Розкрито деякі подробиці про перший позашляховик від McLaren

Розкрито деякі подробиці про перший позашляховик від McLaren
Більшість брендів високого класу вже мають SUV.

Цілком можливо, що кросовер від McLaren буде електричним і побудують його на основі концепту Extreme E.

Легко кидати каміння в Porsche за те, що він випустив Cayenne і Macan, але подивіться, до чого це призвело. Компанія процвітає і має засоби, щоб продовжувати фінансувати 911 і працювати над новим 718. Lamborghini працює краще, ніж будь-коли, головним чином завдяки своєму Urus, тоді як у Ferrari велике майбутнє, враховуючи, що Purosangue вже став хітом.

Це підводить нас до McLaren. Компанія з Вокінга не має власного позашляховика, що частково пояснює, чому британська марка суперкарів не в найкращій фінансовій формі. Проблеми з якістю також негативно вплинули на фінансовий стан компанії, але можна з упевненістю сказати, що висококласна модель пішла б на користь. Хороша новина полягає в тому, що розглядається більш практичний автомобіль. Погана новина: це займе деякий час.

Читайте також: Українцям відповіли, чи може повторитись ситуація з дефіцитом палива

Пройде багато часу, перш ніж McLaren наздожене Aston Martin DBX та інших конкурентів. Позашляховик — це поворот на 180 градусів порівняно з тими днями, коли генеральним директором був Майк Флюїтт. Він був категоричний, що SUV не повинно бути, але його наступник Майкл Лейтерс бачить речі інакше.



Можна мати найкращий бренд з великою кількістю суперкарів і гіперкарів, але великі гроші заробляють на сегменті позашляховиків, навіть з ризиком розмивання бренду.
17-12-2022, 16:42  
Джерело: autotema.org.ua
Переглядів: 239   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.