Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Перший електрокросовер від Seat розсекречено до прем'єри
Автосвіт / Фото

Перший електрокросовер від Seat розсекречено до прем'єри

Перший електрокросовер від Seat розсекречено до прем'єри
Опубліковано перші фото та патентні зображення нового Cupra Tarvascan.

Електричний кросовер від спортивного підрозділу Seat має з'явитися у 2023 році.

Про це повідомляє сайт Autoevolution.

Новий Cupra Tarvascan – спортивний купеподібний кросовер зі швидким дизайном. У нього похилий аркоподібний дах, висока віконна лінія та загострена задня частина. Спереду привертають увагу виражений "ніс" і розкосі діодні фари.

Електромобіль Cupra Tarvascan збудують на платформі МЕВ, тобто він стане близьким родичем кросоверів Audi Q4, Skoda Enyaq iV та Volkswagen ID.4. Авто буде можна порівняти з побратимами за розмірами, тобто його довжина складе близько 4,6-4,65 м.



Силові установки також відомі за іншими моделями на архітектурі МЕВ. Електрокросовер Seat запропонують у 204-сильній задньопривідній та 295-сильній повнопривідній версіях. Швидше за все, він отримає лише велику акумуляторну батарею на 82 кВт∙год, а його запас ходу становитиме близько 500 км.

Читайте також: Volkswagen представив спецверсію кросовера-кабріолета T-Roc

Новий Cupra Tarvascan стане першим електрокросовером від Seat і незабаром за ним підуть інші подібні моделі. Відомо, що одна з них коштуватиме близько 20 000 євро у базовій версії.
12-28-2022, 07:34  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 275   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: