Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Volkswagen скоротить випуск електрокарів через низький попит
Всі новини / Автосвіт

Volkswagen скоротить випуск електрокарів через низький попит

Volkswagen скоротить випуск електрокарів через низький попит
Компанія Volkswagen тимчасово скоротить виробництво електромобілів на заводі в Емден через зниження попиту на них.

Про це повідомляє Die Zeit із посиланням на газету Nordwest-Zeitung.



Протягом двох тижнів на підприємстві буде скорочено кількість робочих змін на виробництві кросоверів ID.4 та седанів ID.7. Також у Volkswagen збільшили тривалість корпоративної відпустки з двох тижнів до трьох та оголосили, що близько 300 з 1,5 тис. тимчасових співробітників заводу в Емдені покинуть свої робочі місця з серпня.

За словами голови виробничої ради підприємства Манфреда Вульфа, такі заходи зумовлені зниженням попиту, який виявився на 30% меншим від очікуваного.

Читайте також: BMW представила найпотужнішу модель з чотирициліндровим двигуном

Графік виробництва автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння, таких як Passat, не змінився.




06-29-2023, 17:21  
Джерело: mmr.net.ua
Переглядів: 118   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:


0
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: