Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Toyota випустить батарею для електромобілів на 1200 км пробігу
Всі новини / Автосвіт

Toyota випустить батарею для електромобілів на 1200 км пробігу

Toyota випустить батарею для електромобілів на 1200 км пробігу
Компанія Toyota оприлюднила плани щодо вдосконалення акумуляторів для своїх електрмобілів. Наразі стратегія розрахована до кінця десятиліття, і на останньому етапі Toyota планує розробити батареї, що забезпечують пробіг без підзаряджання до 1200 км. Перші вдосконалені акумулятори з’являться на серійних автомобілях вже у 2026 році.

Батарейна стратегія Toyota передбачає два напрями розвитку – розроблення високотехнологічних акумуляторів з більшим запасом ходу та менш ємних, але доступніших батарей. Очікується, що реалізація програми розпочнеться з акумуляторів із першої лінійки.У 2026 році Toyota розраховує випустити електромобіль з літій-іонною батареєю на 800 кілометрів, яка буде на 20% дешевша за блоки, що застосовуються зараз на bZ4X. Роком пізніше з’явиться літій-залізо-фосфатний акумулятор, з яким можна буде проїхати 600 кілометрів, але він виявиться доступнішим вже на 40%, хоч і трохи повільніше заряджатиметься — 30 хвилин проти 20.

Читайте також: Tesla випустила п'ятимільйонний автомобіль

1000-кілометрову батарею компанія виведе на ринок до 2028 року, і її вартість знизиться ще на 10%. Приблизно в цей самий період виробник перейде на твердотільні акумулятори. Вони виявляться помітно дорожчими, але заряджати їх можна буде лише за 10 хвилин, а запас ходу, за попередніми даними, становитиме від 1 тис. до 1,5 тисячі кілометрів. Водночас термін досягнення останнього результату Toyota поки не афішує.
09-19-2023, 18:33  
Джерело: uamotors.com.ua
Переглядів: 391   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: