Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Деяким водіям в Україні не потрібен військовий квиток: опубліковані подробиці
Всі новини / Автосвіт

Деяким водіям в Україні не потрібен військовий квиток: опубліковані подробиці

Деяким водіям в Україні не потрібен військовий квиток: опубліковані подробиці
В Україні набув чинності новий закон про мобілізацію та військовий облік. Всі чоловіки у віці від 18 до 60 років зобов’язані протягом 2 місяців оновити свої військові посвідчення в торговому центрі.

Крім того, чоловіки, які проходять військову службу, повинні завжди мати при собі документи, що посвідчують особу військовослужбовця (військовий квиток), пише today.ua.В даний час чоловіки, які проходять військову службу, повинні пред’являти документи, що посвідчують особу військовослужбовця, на вимогу прикордонної служби в прикордонній зоні.

Крім того, чоловіки повинні мати цей документ у прикордонній зоні.

Військовозобов’язані чоловіки, які мають право на виїзд за кордон під час війни, зобов’язані на вимогу інспекторів ДПСУ пред’явити військовий квиток у ПП через державний кордон України.


Але є групи чоловіків, яким при перетині державного кордону військовий квиток не потрібен:

  • 1-а група – водії, які перевозять медичні та гуманітарні вантажі, а також возять через держкордон пасажирів та вантажі;
  • 2-я група – певні особи за окремими посадами та держслужби, працівники підприємств залізничного транспорту, а також особи, які мають відношення до кораблів та авіації;
  • 3-я група – чоловіки з інвалідністю;
  • 4-та група – чоловіки, які супроводжують осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.

Решта чоловіків, які за законом мають право на виїзд з України під час війни, мають у ПП показати прикордонникам військові квитки.

Тому перед виїздом за кордон краще уточнити свої дані у ТЦК та СП й внести інформацію про відстрочку у свій військовий квиток.

Щоб не було неприємних сюрпризів.

В Україні в липні 2024 року ТЦК почнуть поштою розсилати на відомі адреси вимоги про оновлення військово-облікових даних (це не повістки).

Вимога вважатиметься врученою, навіть якщо особа не проживає за адресою. Порушників правил мобілізації до ТЦК доставлятимуть поліцейські.

Читайте також: У ТЦК назвали документи, які водії зобов’язані мати при собі

Якщо це буде неможливо, то за рішенням суду ухилянтів тимчасово обмежать у деяких правах.

05-29-2024, 16:30  
Джерело: ampercar.com
Переглядів: 68   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: