Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Фахівець розповів, що потрібно робити коли загоряється індикатор низького тиску оливи у двигуні
Всі новини / Автосвіт

Фахівець розповів, що потрібно робити коли загоряється індикатор низького тиску оливи у двигуні

Фахівець розповів, що потрібно робити коли загоряється індикатор низького тиску оливи у двигуні
Увімкнення індикатора на панелі приладів про низький тиск масла може сигналізувати про цілу низку проблем, які в кінцевому рахунку призведуть до швидкої поломки двигуна.

Серед них: низький рівень оливи, витік, пробої прокладки і навіть відмова маслонасосу.Фахівець ресурсу ampercar.com дав пораду автомобілістам, що потрібно робити, у разі включення такого індикатора.

За словами експерта, перше, що потрібно зробити: це якнайшвидше зупинити машину, включити аварійну сигналізацію, постаратися прибрати автомобіль з проїжджої частини та заглушити двигун.

Якою б не виявилася проблема, через яку двигун втратив достатнього рівня масла, продовжувати рух без цієї мастильної рідини не можна, так що наступним кроком фахівець назвав виклик евакуатора.

Якщо низький рівень мастила відбувся не через пробиття картера, вибиття пробки або інших механічних пошкоджень, про що можуть свідчити патьоки і калюжі на асфальті, то можна спробувати долити масло і продовжити рух, але з великою обережністю.

Читайте також: Один зі 100 у світі: в Україні помітили рідкісний Mercedes-Benz CLK500 Armani (ФОТО)

Втім, якщо індикатор не згасне, то прямою дорогою для машини буде лише сервіс.
06-3-2024, 08:31  
Джерело: ampercar.com
Переглядів: 347   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: