Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » У Києві розпочався автофестиваль OldCarLand: що можна побачити до 3 травня
Автосвіт / Фото

У Києві розпочався автофестиваль OldCarLand: що можна побачити до 3 травня

У столиці 2–3 травня проходить технічний фестиваль OldCarLand, який приймає музей “Колеса Історії”. Відвідувачам підготували кілька тематичних експозицій і національні прем’єри автомобілів різних епох. Про це пише mmr.net.ua.

Головною темою фестивалю стало 140-річчя створення першого автомобіля Карла Бенца. В експозиції представлена американська та європейська класика — від моделей 1930-х років до машин 1990-х.

Серед експонатів — броньовані Mercedes-Benz, рідкісні Cadillac і представницькі Lincoln. Власники авто демонструють технічні особливості машин, які використовувалися на дорогах майже століття тому.

У межах заходу відзначають 50-річчя культових моделей, зокрема Volkswagen Golf GTI та Porsche 924. Відвідувачам показують лімітовані версії, тюнінговані авто та відреставровані екземпляри.
Окремо організовано виставку педальних автомобілів — від моделей 1950-х років до сучасних. Також на фестивалі презентують нову історичну книгу автомобільного дослідника Володимира Винника.

Читайте також: 700-сильний монстр: у Києві помітили заряджений кросовер Porsche 2000-х (ФОТО)

Крім того, відвідувачі можуть оглянути оновлену експозицію вантажівок і автобусів, а також колекцію масштабних моделей світових і українських брендів.
Учора, 22:03  
Джерело:
Переглядів: 404   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.