Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Тест-драйв » BMW провела тести водневого кросовера iX5 Hydrogen у пустелі (ФОТО)
Тест-драйв / Фото

BMW провела тести водневого кросовера iX5 Hydrogen у пустелі (ФОТО)

BMW провела тести водневого кросовера iX5 Hydrogen у пустелі (ФОТО)
Німецька компанія BMW продовжує серію дорожніх та позашляхових тестів нового покоління водневих автомобілів. Тестові кросовери iX5 Hydrogen проходять випробування у найрізноманітніших кліматичних та дорожніх умовах.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Історію досліджень водню як палива для автомобілів конструктори німецького концерну BMW ведуть з кінця 70-х років минулого століття.Новою сторінкою у багаторічній програмі досліджень стали випробування кросовера BMW iX5 Hydrogen із водневими паливними осередками. Тести стартували у лютому цього року.

Черговий раунд пройшов у Арабських Еміратах. Автомобілю потрібно було протистояти не тільки піскам і пилу, але й високим температурам, що досягали 45°C.

Високоефективна система паливних елементів, два водневі баки, електродвигун та акумуляторна батарея у поєднанні з центральним блоком керування автомобілем продемонстрували свою видатну продуктивність.
Команда розробників із Мюнхена досліджувала як функціональність усіх електричних систем в екстремальних умовах, так і забезпечення охолодження за умов пустелі.

BMW iX5 Hydrogen оснащений паливною системою з водневими елементами, що генерує потужність 125 кВт (170 к.с.). Вона інтегрована в електричну платформу BMW eDrive 5-го покоління, яка об'єднує електромотор, трансмісію та управлінську електроніку в єдиному компактному модулі.
Сумарна потужність силової установки досягає 295 кВт (401 к.с.). Живлення для системи забезпечують 2 карбонових резервуари з воднем, в якому він міститься під тиском 700 барів. Загальний обсяг баків – 6 кг водню. Їх вистачить, щоб BMW iX5 Hydrogen зміг подолати без зупинки 504 км за циклом WLTP.

Водневі автомобілі BMW нині експлуатують в Європі, Японії, Кореї, Китаї, США та Близькому Сході. Ціль випробувань полягає в тому, щоб оцінити можливість повсякденного використання автомобілів на водні, а також отримати важливі знання для розробки серійної моделі.

Читайте також: Компанія BMW вивела на тести новий X2

Крім того, в межах проєкту надається підтримка на регіональному рівні у розвитку заправної інфраструктури, яку можна використовувати з технологією заправки під тиском 700 барів для всіх категорій транспортних засобів – від легкових автомобілів та невеликих фургонів до автобусів і важких вантажівок.
09-12-2023, 01:25  
Джерело: obozrevatel.com
Переглядів: 248   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: