Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Тест-драйв » У мережі пказали відео краш-тесту електропікапа Rivian R1T (ФОТО)
Тест-драйв / Фото / Відео

У мережі пказали відео краш-тесту електропікапа Rivian R1T (ФОТО)

У мережі пказали відео краш-тесту електропікапа Rivian R1T (ФОТО)
Останніми роками висловлювалося багато занепокоєнь щодо збільшення ваги нових авто. Проблема почалася зі збільшення розмірів позашляховиків.

З появою електромобілів з великими акумуляторами ситуація лише погіршилася.На думку вчених, ці транспортні засоби стали настільки важкими, що американські системи дорожніх відбійників можуть бути недостатньо міцними, щоб витримати їх.
Дослідники з Університету Небраски нещодавно провели краш-тест із залученням пікапа Rivian R1T, який важить приблизно 3175 кг.

Під час випробування пікап рухався у відбійник на швидкості 96 км/год. Дослідники помітили, що авто ледве сповільнилося після того, як врізалося у перешкоду.

Проблема виходить за рамки просто ваги електромобілів, які зазвичай можуть важити на 20-50 відсотків більше, ніж їх аналоги з ДВЗ.
Також важливо враховувати їхні нижчий центр тяжіння, що може призвести до неочікуваної поведінки, яку розробники відбійників могли не передбачити.

“Цю проблему необхідно терміново вирішити.

Зі збільшенням відсотка електромобілів на дорозі зросте і частка аварій, пов’язаних з виїздом у огорожі за участю електромобілів”,

Читайте також: BYD показав новий електромобіль потужністю майже 1000 к.с. (ФОТО)

– сказав Коді Столле, помічник директора Центру безпеки на дорогах Середнього Заходу, у релізі, опублікованому університетом.04-16-2024, 15:29  
Джерело: ampercar.com
Переглядів: 115   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: