Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » BMW представила новий супербайк Concept RR (ФОТО)
Автосвіт / Фото

BMW представила новий супербайк Concept RR (ФОТО)

На виставці Concorso d’Eleganza Villa d’Este компанія BMW показала новий концепт супербайка -Concept RR. Його представив мотоциклетний підрозділ BMW Motorrad.

Це прототип майбутнього спортбайка, створений з упором на швидкість, потужність та сучасний стиль. Про це повідомив портал mmr.net.ua.



Мотоцикл виглядає дуже агресивно та стильно. У нього обтічний корпус без зайвих деталей, багато вентиляційних отворів та спеціальні крильця для кращої аеродинаміки.

У конструкції використані легкі матеріали – вуглецеве волокно та алюміній, щоб байк став максимально легким та швидким.

Серед цікавих деталей – круглий логотип BMW, вбудований у повітрозабірник, великі фари, компактне вітрове скло та підсвічений напис “RR” позаду. Також у нього стоять потужні гальма Brembo, ручки від Domino та алюмінієвий бак.
Усередині стоїть чотирициліндровий двигун з водяним охолодженням – такий же, як у гоночних мотоциклів чемпіонату світу з супербайка. Він видає більше 227 кінських сил і працює разом із електронними системами управління, взятими з гоночної версії M 1000 RR.

Читайте також: Недорогу сімейну модель Skoda показали в топовому виконанні (ФОТО)

Крім мотоцикла, BMW показала шкіряну куртку в тон – Concept RR LTD. Її зробили разом із компанією Meindl. Куртка виконана з м’якої шкіри Nappa, має логотип BMW під шиєю і буде випущена лише у 50 екземплярах. Ціни поки що не оголошені.
05-26-2025, 05:36  
Джерело:
Переглядів: 265   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: